Polowanie, polowania … Gdańsk i okolice – Wyspa Sobieszewska.

Opublikowano Październik 9, 2018 by Pstrus in krótsze wyprawy i spacery

Z pewnością się powtarzam, ale uwielbiam obserwować. Obserwuję wszystko co mnie otacza, a w szczególności to, co ma nam do zaoferowania natura. Podczas mojego wrześniowego wypadu nad Bałtyk udało mi się uchwycić w kadrze polujące zwierzęta. Dość często nie są to estetyczne wrażenia wizualne, ale przecież zdobywanie pożywienia jest niezbędnym elementem potrzebnym do przeżycia.

Tym razem raczej mniej ważne w odbiorze zamieszczonych zdjęć mogą się okazać artystyczne doznania.
Niektóre kadry są dość drastyczne, ale cóż…takie też jest życie.

 

 

 

 

 

Mewa śmieszka, biegus, czapla siwa oraz upolowany przeze mnie w ostatniej chwili wschód słońca, to bohaterowie tego wpisu.

 

 

 

 

 

Polująca na falach Bałtyku mewa śmieszka.

 

 

 

 


Biegus na plaży Górki Wschodnie, obszar Natura 2000 Ujście Wisły.

 

 

 

 

Czapla siwa w Parku w Gdańsku Jelitkowo z upolowaną żabką. Zdjęcia robione z lampą błyskową co dość rzadko czynię, stąd taki „rentgenowski” efekt. Przepraszam czaplę za spowodowanie małego stresiku podczas posiłku.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyruszyłam z Gdańska na Wyspę Sobieszewską pierwszym porannym autobusem aby zdążyć na wschód słońca na plaży w Górkach Wschodnich. I niestety i tak się spóźniłam, pokonując biegiem ostatni leśny odcinek od przystanku do plaży. Ale coś tam wyszło… przede wszystkim wyszło … słoneczko oczywiście.


Komentarze

Kategorie

Najnowsze zdjecia

DSC_0712 DSC_0704 DSC_0700 DSC_0682 Łania Łania Łania Łania Łania