Mroźny początek Roku 2016

Opublikowano Styczeń 6, 2016 by Pstrus in krótsze wyprawy i spacery

Witam gorąco, w ten wyjątkowo mroźny początek Nowego 2016 Roku. I tak jak w latach poprzednich życzę nam wszystkim , amatorom i pasjonatom przyrodniczej fotografii i nie tylko, abyśmy mogli przeżywać jak najwięcej niezapomnianych chwil, które przynosi  ten cudowny,  bezpośredni kontakt  z naturą.

Na rozpoczęcie kolejnego sezonu, wybrałam tym razem Dolinę Dolnego Bugu (Czarnów, Kuligów, Białobrzegi) a także piękne o wschodzie słońca okolice elektrowni wodnej w miejscowości Dębe.

Oprócz fotografii pozwoliłam sobie zamieścić jeszcze krótki fragmenty z książki dr Clarissy Pinkoli Estes pt. „Biegnąca z wilkami”, opowiadającej o dzikiej naturze kobiety – to specjalna dedykacja dla wszystkich zaglądających na moją stronę pań, abyśmy nie bały się odczuwać i okazywać uczuć – wszystkich – bez wyjątku.

„By użyć obrazowego języka uczuć-czy jesteś wilkiem  czarnym lub szarym z Północy, czy rudym z Południa czy arktycznym białym – jesteś kwintesencją naturalnych instynktów. Choć niektórzy woleliby, byś była układna i nie okazywała radości, skacząc po sprzętach, byś nie rzucała się na ludzi, witając ich spontanicznie, rób tak mimo to.”

Komentarze

Kategorie

Najnowsze zdjecia

DSC_0712 DSC_0704 DSC_0700 DSC_0682 Łania Łania Łania Łania Łania